توسط متخصص جراحی

بالیزرco2 ​بدون درد، خونریزی، نقاهت و برگشت

درمان زگیل تناسلی بالیزر

چرا از بین بردن زگیل تناسلی بالیزر بهترین روش درمان است؟

1- لیزر تنها یا یک جلسه درمان زگیل های ایجاد شده را از بین می برد.
2- پاکسازی توسط لیزر CO2  تقریباً 2برابر موثرتر از درمان با کریوتراپی است.
3- استفاده از لیزر درمان قطعی بوده زیرا میزان عود زگیل 95% کاهش می‌یابد.
4- نیازی به بستری شدن در بیمارستان و تحمل عوارض داروی بیهوشی نیست.
5- زخم درمان با لیزر نیازی به پانسمان ندارد.
6- این عمل به صورت سرپایی انجام شده و فرد می تواند می تواند بعد از آن به خانه و یا حتی محل کار خود بازگردد.
8-درد و خونریزی پس از این عمل وجود ندارد و یا بسیار ناچیز و قابل تحمل است.
9- احتمال عفونت پس از درمان وجود ندارد.
10- لیزر هیچ ضایعه و اسکاری را بر روی پوست به جای نمی گذارد.
11- لیزر قابل استفاده در دوران بارداری است.

دکتر هما پرند متخصص جراحی زنان 
​​-فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران 
متخصص جراحی زنان
عضو انجمن کم تهاجمی ایران
عضو انجمن جراحان ایران
بیمارستانهایی که ایشان در آنها فعالیت دارد:
هتل بیمارستان گاندی، پیامبران تهران، تندیس جردن، با هنر نیاوران، انصاری نارمک​​​​​​​ 

مطالعه نظر بیماران

دلایل برتری دکتر هما پرند

1- متخصص جراحی زنان با تمرکز بر روی درمان و زیبایی واژن هستند.
2- بهره گیری از دستگاههایی با مبلغ حدود 3.5میلیارد تومان که کسب نتیجه را دو چندان می‌کند.
3- تمرکز ایشان بر روی درمان و زیبایی ناحیه واژن است همین امر زبدگی جراح را کسب بهترین نتیجه مهیا می‌سازد.
4- بخاطر استفاده از مدرنترین تجهیزات لیزری دنیا، جای جراحی ها (اسکار) به هیچ عنوان نخواهد ماند.
​​​​​​​5- چون درمان را در مطب مجهز خودشان انجام می‌دهند قیمت ها ارزانتر از مراکز دیگر است.
6- درمانها سرپایی، بدون درد، خونریزی، سوزش و بدون نیاز به بستری شبانه می‌باشد.
​​​​​​​7- افراد ساکن شهرهای دیگر می‌توانند ابتدا از طریق واتس آپ مشاوره بگیرند و برای درمان و یا زیبایی در یک جلسه مراجعه کنند و سپس همان لحظه پس از عمل سرپایی به شهر خود بازگردند.

تصور برخی افراد از لیزر این است که انجام آن می تواند موجب پخش شدن ویروس به نواحی اطراف شده و موجب عود مجدد بیماری گردد. که این تصور کاملاً اشتباه است. امروزه دستگاه های لیزر مجهز به دستگاه های مکشی وکیوم است که دود حاصل از تابش لیزر بر روی زگیل را به سرعت به خود جذب کرده و به بیرون از محیط میفرستد، در نتیجه ویروس بیماری به دیگر نواحی منتقل نمی شود.

تصور نادرست درباره درمان زگیل تناسلی بالیزر

مقایسه درمان زگیل تناسلی با لیزر و روشهای دیگر

لیزر در مقایسه با سایر روش های درمانی تاثیرگذاری بیشتری دارد. زیرا که به عمق بافت ها نفوذ کرده در نتیجه به طور قطعی و صد در صد زگیل ها را از بین می برد، در صورتی که استفاده از روش هایی نظیر کرایو و پماد تاثیرگذار عمیق لیزر را نداشته و به طور کامل بیماری را درمان نخواهد کرد. بر طبق نتایج یک تحقیق میزان اثر گذار لیزر تنها در یک جلسه 95% است در حالی که میزان اثربخشی کرایو تنها 65% گزارش شده است. انجام کرایو به خصوص برای زگیل ها بزرگتر به چندین هفته زمان نیاز دارد. همچین احتمال عود پس از لیزر کمتر از 3% و عود پس از کرایو در حدود 45% است. میزان هزینه ای که برای انجام لیزر می پردازید به عوامل مختلفی از جمله حجم، تعداد و میزان گستردگی زگیل بستگی دارد. اما باید توجه داشته باشید، پرداخت این هزینه تنها یک بار بوده و موجب می شود، برای همیشه از شر این زگیل ها رها شوید.

4825494 - 0933

88015766 - 021

ویروس HPV چیست؟

ویروس اچ پی وی یا پاپیلومای انسانی (HPV) ویروسی است که از طریق تماس پوست با پوست و روابط جنسی منتقل می شود. بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که از طریق تماس جنسی قابل انتقال است و می تواند بر اندام تناسلی، دهان و گلو تاثیر بگذارد. به همین ترتیب اچ پی وی شایع ترین بیماری روابط جنسی است. اغلب افرادی که روابط جنسی زیادی دارند نوعی از آن را دریافت می کنند. در برخی از موارد عفونت HPV تناسلی ممکن است باعث ایجاد مشکلات سلامتی شود. با این حال، برخی از انواع اچ پی وی می توانند منجر به ایجاد زگیل تناسلی و حتی سرطان دهانه رحم، مقعد و گلو شود.

ویروسی که عامل عفونت HPV است، از طریق تماس پوست با پوست انتقال می یابد. اکثر افراد از طریق تماس جنسی مستقیم، از جمله واژینال، مقعد و رابطه جنسی دهانی، این عفونت را دریافت می کنند. بسیاری از افراد مبتلا به ویروس اچ پی وی هستند و از آن اطلاعی ندارند، این به معنی است که شما می توانید این ویروس را حتی از فردی که هیچ علائمی ندارد، نیز دریافت کنید.

در موارد نادر، مادرانی که اچ پی وی دارند می توانند ویروس را در حین زایمان به نوزاد انتقال دهند. که در این صورت نوزاد به بیماری به نام پاپیلوماتوز تنفسی مبتلا می شود ، در این بیماری زگیل های مربوط به ویروس HPV درون گلو یا راه هوایی ایجاد می شوند.
اغلب ویروس اچ پی وی علائم قابل مشاهده ای ندارد. برخی از انواع این ویروس حتی بعد از 2 سال از ورود آن به بدن هیچ علامت و نشانه خاصی را به همراه ندارند و این یعنی ممکن است فرد آن را بدون اطلاع به بدن شریک خود انتقال داده باشد. اما در هر صورت این ویروس، می تواند مشکلات جدی مانند زگیل های تناسلی و زگیل در گلو (شناخته شده به عنوان پاپیلوماتوز مجدد تنفسی) و … را به همراه داشته باشد. همچنین عفونت HPV عامل سرطان دهانه رحم و سایر سرطان های تناسلی، سر، گردن و گلو شناخته می شود.

البته انواع دیگری از HPV که موجب زگیل می شوند،از انواع سرطانی آن متفاوت است. بنابراین، داشتن زگیل ناشی از ویروس HPV به این معنی نیست که شما سرطان دارید. سرطان های ناشی از این ویروس اغلب تا زمان پیشرفت علائمی را ایجاد نمی کنند و تنها راهکار تشخیص غربالگری منظم است، غربالگری می تواند به تشخیص مشکلات بهداشتی مرتبط با HPV کمک کند و شانس بقا را افزایش دهد.
علائم ویروس اچ پی وی
بهترین برند ایمپلنت
قیمت ایمپلنت در سال 99
علائم ویروس اچ پی وی HPV در زنان
در طی تحقیقات مشخص شده، زنان در طول عمر خود حداقل یک نوع ویروس HPV را دریافت می کنند. اغلب زنان مبتلا به HPV علائمی ندارند ولی دسته ای از آنها دچار زگیل های تناسلی می شوند که ممکن است در داخل واژن، در اطراف حنجره یا گردنه رحم یا فرج (آلت تناسلی زنانه) ظاهر شوند. در صورت مشاهده رشد هر بافت غیرطبیعی بر روی آلت تناسلی بهتر است با پزشک خود مشورت نمایید.

برخی از انواع ویروس HPV می تواند سرطان دهانه رحم یا سرطان های واژن، مقعد یا گلو ایجاد کند. غربالگری منظم می تواند به تشخیص تغییرات مرتبط با سرطان دهانه رحم در زنان کمک کند. علاوه بر این، آزمایشات DNA بر روی سلول های رحم می توانند سویه های HPV مرتبط با سرطان های دستگاه تناسلی را شناسایی کنند.

تست شناسایی HPV در زنان

لازم به ذکر است که طبق آمار گزارش شده در موارد بسیار نادر ویروس اچ پی وی ممکن است منجر به سرطان بینی شود. علائم این عارضه عبارتند از درد و بی حسی در صورت، آبریزش بینی، خونریزی و …
تست شناسایی HPV در زنان
تست های پاپ اسمیر برای شناسایی سلول های غیر طبیعی در زنان بکار می رود. این آزمایش می تواند سرطان سرویکس یا سایر مشکلات مربوط به این ویروس را مشخص نماید. زنان باید در سنین بین 21 تا 29 سال حداقل یکبار در سال، و زنان بین سنین 30 تا 65 سال، هر پنج سال یکبار آزمایش DNA و پاپ اسمیر را برای شناسایی ویروس HPV انجام دهند. در صورتی که نتایج پاپ اسمیر غیر طبیعی باشد، پزشک آزمایش HPV را درخواست می کند. همچنین در صورتی که ویروس از نوع سرطان زا آن باشد، پزشک تغییرات سرویکس یا گردنه رحم را بررسی می کند. که برای این امر نیاز به انجام کولپوسکوپی خواهد بود. البته تغییرات گردنه رحم که منجر به سرطان می شود، اغلب سال ها به طول می انجامد.

روش های انتقال HPV

این ویروس از طریق تماس پوست با پوست منتقل می شود. از عواملی که ممکن است شخصی را در معرض خطر ابتلا به اچ پی وی قرار دهد، عبارتند از:

برقراری رابطه جنسی با بیش از یک نفر
برقراری رابطه واژینال، دهان یا مقعد بدون کاندوم
سیستم ایمنی ضعیف
برقراری رابطه با شریک جنسی حامل HPV
همچنین برخی از عوامل وجود دارند که در صورت ابتلا به این ویروس، ریسک ایجاد سرطان را افزایش خواهند داد :

سیستم ایمنی ضعیف
ابتلا به بیماری های آمیزشی ( STI ها) مانند گونوره آ، کلامیدیا و هرپس سیمپلکس
التهاب مزمن
زایمان های متعدد (سرطان دهانه رحم)
مصرف قرص های ضد بارداری به مدت طولانی (سرطان دهانه رحم)
مصرف قلیان (سرطان دهان یا گلو)
برقراری رابطه جنسی مقعدی (سرطان مقعدی)
ایمپلنت دندان
CDC (مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری) تخمین زده است که 79 میلیون آمریکایی دارای ویروس HPV هستند. اکثر این افراد در رده نوجوانی و یا اوایل دهه 20 زندگی خود به سر می برند. همچنین آمار ها نشان داده حدود 14 میلیون نفر هر سال در معرض خطر این ویروس قرار می گیرند. در این کشور، HPV باعث ایجاد بیش از 33،000 سرطان در سال در مردان و زنان می شود. برآورد شده است که 95 درصد از سرطان های مقعدی ناشی از عفونت HPV هستند. اکثر این موارد به علت HPV 16 رخ می دهند. همچنین دو نوع HPV 18 و HPV 16 حداقل 70 درصد موارد سرطان دهانه رحم را تشکیل می دهند.

در سال 2006 اولین واکسن HPV تولید شد و از آن زمان تا به حال، 64 درصد کاهش در گونه های HPV در دختران نوجوان در ایالات متحده، تحت پوشش واکسن دیده شده است.
آمار ویروس HPV​​​​​​​
ایمپلنت فوری
نظر بیماران
​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس
​​​​​​​ تلفنی امکان پذیر است

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

ساره: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای زگیل مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود جراح بسیار با دقتی هستند آرامش زیاد دارند و به آدم اصلاً استرس وارد نمیکنند.

سمانه دوری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  لیزر کردم فوق العاده راحت بود خلاص شدم

صفری: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت لیزر کردم  از نتیجه خیلی راضی هستم جراح خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران جایی باشه انقدر به جزئیات دقت کنه. واقعاً پیش ایشون رفتن یعنی تضمین سلامتی.

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای جراحی لابیاپلاستی مراجعه کردم کوچکترین دردی ندارم.

ارشیا دارونی: * * * * * تاریخ 96/11/11  دکتر پرند بهترین جراح تخصصی زنان هستند.

المیرا زنگنه: * * * * * تاریخ 96/11/15  2عدد زگیل برداشتم بسیار خوب انجام گردیدپاپ اسمیر هم انجام دادم .با خیال راحت برید پیش ایشون

هاله بابایی: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه پاپ اسمیر کردم منتظرم ماه دیگه برم وایتنینگ

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  خیلی شلوغه. جاشونم کوچیکه 

محدثه: * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره

فائزه جان دوستی : * * * * * تاریخ 97/5/6  بهترین درمان زگیل لیزره 

ساغی : * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر عزیز . ایران که آمدم پیش شما درمان زگیل تناسلی انجام دادم و به سفارش خواهرم خدمت شما آمدم. نمی تونم بگم کارتون چقدر خوبه ولی این موضوع که میگن هنر نزد ایرانیان است و بس واقعا در رابطه با ایشون مصداق داره. در حال حاضر به لندن برگشتم و شاید بتونم بگم حداقل 3 نفر از من شماره شمارو گرفتند. امیدوارم در اولین فرصت تشریف بیاورید و جبران زحمت شمارا داشته باشیم . سلام به خانواده محترم برسانید .با کمال تشکر

سارا نوریانی: *  تاریخ 97/7/2  بد اخلاق بود

محبوبه:  * * * * *  تاریخ 97/7/5 خوب ولی مطب شلوغ حداقل 3ساعت معطل شدم تا نوبت جراحیم شد

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

پارمیدا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد تا برم تو اتاق

سمانه : * * * * * تاریخ 97/12/15  لابیاپلاستی  را  خیلی خوب انجام میده دوستم مراجعه کردیم و منم میخوام برم

کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26کمی بداخلاقه ولی کارشو بلده

طباطبایی: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید وایتنینگ کردم چهار جلسه زمان برد .راضی هستم

ونکی: * * * * تاریخ 98/1/25 قابل قبول ، مسلط

منا: * * * * * تاریخ 98/5/22 زگیل 4تا تا همزمان با هم ، بدون کوچکترین درد انجام شد خیلی رضایت دارم

لادن: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، ممنون راضی بودم. از بدترین بیماری دنیا نجات پیدا کردم.

یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو زگیل زدیم خواهرم 4 ولی من 1. آمدیم در 1جلسه هردو نیم ساعته درمان شدیم خیلی خوب و راحته درمانش

ساحل: * * * * * تاریخ 98/8/26  من زگیل زده بودم بالیزر دود شد رفت تو ساکشن خیلی ساده و راحته حتماً برید انقدر غصه نخورید

راستگو: * * * * * تاریخ 98/9/29  در دی ماه وقت دارم فکر کنم انتخاب خوبی کردم نظرات راجب ایشون مثبته ++++

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند جراح بسیار حاذقی هستند. دستگاههای خیلی مدرنی دارند

باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

صادقی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 آقای دکتر واقعا ازتون بابت دقت و کار بدون درد ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

فریده کاظمی: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین جراح برای لیزر زگیله تو سن 35 سالگی 8 زگلیل تناسلی پیدا کردم و اعتماد به نفسم نابود شد ولی الان خدارو شکر دوباره به زندگی برگشتم دکتر خوب نعمته البته دکترشون متخصص هستند

بهناز فریدون: * * * * تاریخ 96/4/5 من خال تناسلی برداشتم خیلی راضی هستم 

مسگری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  بعد از چند ماه تحقیق در اینترنت و این مرکز را برای درمان زگیل انتخاب نمودم .دوستانی که زگیل دارند باید بدانندنمیشه  پیش هر فردی رفت اول از همه حتماً حتماً حتماً باید پیش متخصص تشریف ببرید و حتما باید لیزر مونالیزا تاچ یا همون co2 داشته باشند. من شنیده بودم اگر فرآیند درمان زگیل درست انجام نشود احتمال این وجود دارد که تعداد زگیل ها افزایش یابد. لذا پس از چند ما تحقیق به اینجا مراجعه کردم از درمانم بسیار رضایت دارم.

خانی آبادی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم برید. دستگاها عالی هستش.

پریناز علی یاری: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر پرند تشکر کرده باشم.

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  راضی هستم

اسدالله: * * * * *  تاریخ 96/6/14  خیلی راضی هستم واقعا زگیل تناسلی داشتن خیلی ترسناکه.

خاتم احمدی: * تاریخ 96/7/13 نظرات فیکه قبول ندارم خودشون نظرات رو میذارند چرا همه 5ستاره باید بدند آخه

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 4سال پیش شما هستم زگیل تناسلی داشتم درمان کردم. امسال هم خواهرم لابیاپلاستی انجام داده پیش تون . منم میخوام بیام لابیاپلاستی تخفیف بهم بدید

ساحل فرشچی: * * * * * تاریخ 96/10/5  تشکر ویژه از خانم دکتر پرند

مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب لیزر رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی خوبه

زهرا نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من برای درمان جای اسکار لاغری رفتم و چهار جلسه ای جواب گرفتم

لی لی: * * * * * تاریخ 97/5/16  کارشون بیسته .

محیا: * * * * * تاریخ 97/7/12 از اینجا بهتر وجود نداره. خوش اخلاق و فوق حرفه ای 

مهتاب کردانی : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه این مرکز .قیمتهاشونم خیلی ارزونه

میثمیان : * * * * * تاریخ 97/8/25 لعنت به زگیل . دکتر بهترینه

میترا فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

سلیمی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تخصصی زیبایی زنان و درمان واژن انجام میده خیلی جالبه.

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا جراحی زنان به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که جراحان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست جراحی پیچیده واژینال  از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دکتر خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

میرزایی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 سلام من خودم اینجا جراحی انجام دادم همونطور که در نظرات بالا اشاره کردند دکتر بسیار خوبی است.

بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من هفته پیش تعدادی زگیل برداشتم تجهیزات عالیه با خیال راحت برید همینجا

دربندسری: * * * * * تاریخ 98/1/28خوب

نازنین: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صغری تاج زاده: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده زگیل تناسلی درمان کردم در یک جلسه بالیزر co2 جراح کلینیک بسیار ماهر هست  خانم دکتر هم یه فرشته هستند ، من عاشقش شدم با حوصله و آرامش کارشونو انجام می‌دهند. خدا خیر و برکت به شما بدهد.

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یه دکتر خوب را پیدا کردم

رضایان:  * * * * * تاریخ 99/5/7  راضی هستم

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بخش لیزر عالی هست قیمتشان یک سوم جاهای دیگه بود. خیلی مجهزه

تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به پزشک زنان دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای  خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره این حس را نگیرم

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بسیار عالیه من هم خیلی به رشته زنان علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم جراح تخصصی بشوم  و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم ❤

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام خانم دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته شما علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 دکتر معروفیه جراح های دیگه تائیدشون میکنند

آذین نصرتی:  * * * * * تاریخ 99/8/18 دکتر پرند رو 3سال می‌شناسم جراح تخصصی بسیار قابل و مطرحی هستند با خیال راحت برید پیشش

سالار:  * * * * * تاریخ 99/9/13 یکم شلوغه که بخاطر ارزون بودنه ولی می ارزه

ماندانا:  * * * * * تاریخ 99/9/14 مطبی کاملاً مجهز و بهداشتی هست متخصص جراحی آدم با حوصله و مهربانی هست و از همه مهمتر خیلی به کارشون وارد هستند دستیارشون خیلی بادرک و فهمه و خوشرو هستش البته منشی هم خیلی گله در کل قدردان همشون هستم

بهرمند:  * * * * * تاریخ 99/10/19 خواهر من از آمریکا آمده بود پیش ایشون برای درمان hpv کارشون خیلی خوبه و بسیار با تجربه هستند

سالار:  * * تاریخ 99/11/14 دوبار نوبت من رو جابجا کردند کلاً کادر اداریشون بینظم هستند .یه بارم آزمایش من گم شد.

بهناز:  * * * * * تاریخ 99/11/20 بهترین مرکز برای برداشتن زگیله. امن هستند حداقل میدونی دکتر متخصص کارتو انجام میده ویژگی اصلی این مرکز اینه که دستگاههای اصلی رو برای لیزر و ساکشن دارند و دستگاهشو جدیده

افرادی:  * * * * * تاریخ 1400/1/19 تازه لیزر زگیل انجام دادم خیلی بهتون آرامش و امنیت میده از آن دسته پزشکانی هستند که خیلی با آرامش درمان را پیش میبرند برای من احساس بسیار خوبی داشت

مرجان خدمتی:  * * * * * تاریخ 1400/1/22 سپاسگزارم با من تماس بگیرید

شهره:  * * * * * تاریخ 1400/3/1 با سلام خدمت دکتر پرند و همکاران محترم، بی شک کلینیک دکتر پرند یکی از بهترین کلینیک های ایران هست اما ایا مستضعفین و فقرا وکارگران میتوانند از خدمات این مرکز بهرمند شوند، بنده خودم سه سال هست درگیر زگیل تناسلی هستم ولی هزینه درمان ندارم . 

حسینی:  * * * * * تاریخ 1400/3/2 من از خدمات مطب استفاده کردم و بسیار راضیم.  متشکرم

arefeh:  * * * * * تاریخ 1400/3/7 خیلی مطالب مفید بود

نیوشا جان:  * * * * * تاریخ 1400/5/22 زگیل برداشتم کارشون قابل قبوله جاش هم نمود. امیدوارم عود نکنه 

فرنوش:  * * * * * تاریخ 1400/7/19 خدایا این زگیل را نسیب هیچکس نکن خیلی بده . دکتر خوب و زیبا

فاطمه:  * * * * * تاریخ 1400/8/1 من تو استخر از دوستم زگیل بهم سرایت شده و میخوام بگم خیلی باید خانم ها مواظب باشند فعلاً لیزر کردم و راحت بود منتهی شنیده‌ام احتمال داره برگرده دوباره

هرچه پائینتر بروید نظرات جدیدتر می‌شود

​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است